Oslavte s námi 60 let | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Oslavte s námi 60 let

Měsíčkový kojenecký olej slaví 60. narozeniny!


                             


Rodiče a porodní asistentky se spoléhají na náš Měsíčkový kojenecký olej bez parfemace po celé generace. A to už 60 let! Jeho složení je totiž maximálně šetrné a nabízí hned několik způsobů využití - použít ho můžete:

  • k péči o jemnou dětskou pokožku
  • k dočištění v oblasti plenek
  • pro masáž neklidného dítka

                                                             

A přesně to jsou důvody, proč se jeho receptura skládající se pouze ze dvou ingrediencí, a to ze sezamového oleje a extraktu z měsíčku lékařského nikdy nezměnila.

 

Od prvního dne když se miminko narodí, vše se pro něho mění. Najednou se ocitá v širém světě, který v první etapě svého života ani nevidí. Zejména v prvních týdnech potřebuje teplo a blízkost milované osoby, aby se cítilo v bezpečí. Jistou nestabilitu zažívá i jeho pokožka, která ještě není plně vyvinuta a je tak velmi náchylná k podráždění. Jen pro představu kůže malých dětí je až 5x tenčí, než kůže dospělých. A přesto má už od prvního dne důležitý úkol, a to chránit droboučký organismus, který obklopuje. Kůže je doslova bariérou mezi vnitřním a vnějším světem a proto je správná péče o ni tolik důležitá.

První roky života jsou pro děti klíčové. Učí se vnímat své okolí všemi smysly a pomalu si uvědomují samy sebe. První krůčky ale také čekají jejich pokožku, která ještě není tak vyvinutá, jako kůže jejich rodičů. A právě z tohoto důvodu by měla být opečovávána šetrnými pří pravky vyvinutými přímo namíru potřebám kojenců a malých dětí. Měsíčkový kojenecký olej drobnou pokožku jemně čistí, s láskou o ni pečuje a stává se také příjemným rituálem při pravidelných masážích, které posilují propojení mezi rodičem a dítětem. Díky všem těmto drobnostem se dítě může cítit „jako ve své kůži“.

 

Proč jsou rostlinné oleje tak výjimečné?

Prostřednictvím fotosyntézy rostliny přeměňují energii ze slunečního záření v cukry, následně přeměněné v lipidy, které se ukládají v semínkách. Jinými slovy rostliny absorbují světlo a činí zněho něco opět velmi důležitého a užitečného. Samotná semena se poté lisují, čímž se z nich získává tolik cenný olej. Ve Weledě už od pradávna používáme pro náš Měsíčkový kojenecký olej olej sezamový, který obsahuje přírodní antioxidanty jako je například vitamin E. Navíc se snadno vstřebává a podporuje přirozenou kožní bariéru.

 

Síla měsíčku lékařského

Žluté až tmavě oranžové květy měsíčku lékařského jsou skutečnou sluneční pastí. Od června do konce podzimu sahají jeho květy směrem ke slunci a během tohoto dlouhého období z něho čerpají bezbřehou energii. Absorbují jak sluneční svit, tak samotné teplo a přeměňujíje v regenerační sílu, která si dokáže poradit i s odřenou a podrážděnou pokožkou. Měsíček dokáže dětskou kůži chránit a zároveň má pozitivní vliv na podráždění a zarudnutí.

 

V kombinaci se sezamovým olejem vznikla unikátní směs, které rodiče i porodní asistentky důvěřují
již 60 let!

 

Pro naše registrované členy máme velmi příjemnou slevu na eshop s touto kvalitní přírodní kosmetikou! Stačí se registrovat v našem Klubu Kam s dětmi.

20. 4. 2020Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře