Nelinka a strom Zázraků | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Nelinka a strom Zázraků

Náš další tip, co s dětmi doma, bude tentokrát čistě pohádkový. Po dobrém obědě by přece měla následovat pohádka. A co si místo té v televizi, pustit audiopohádku? Vlastně si ji můžete pustit kdykoliv během dne.

 

Nelinka a strom Zázraků

Také jste si někdy představovali, jaké by to bylo, kdybyste uměli létat nebo žili v zemi, kde se plní tajná přání? Tato audiopohádka je totiž o létání a splněných přáních vás zavede do kouzelného světa plného fantazie, humoru a létání.

Hlavní hrdinka dobrodružného příběhu je odvážná, trochu zbrklá a hodně zvědavá šestiletá holka, která má v plánu procestovat svět a jediné, co ji zajímá, je naučit se létat. Společně se svým plyšovým Zajdou, který ožívá, když se dospělí nedívají, se ocitne v kouzelné zemi. Bude se koupat ve sladkých mracích, pochutná si na hoře z čokolády, ale hlavně bude LÉTAT!


Uslyšíte Terezu Bebarovou alias Nelinku, víly nebo neuvěřitelně lesklého ještěra. Radek Pokorný vás pobaví jako Zajda, skřítek Myslíč nebo permoník. A kdyby to nestačilo, tak chytlavé písničky od La školy vás zaručeně naladí na pohodový den. Třeba ta o plyšovém zajíci, který bude smrdět, když ho budete krmit polévkou.

Audiopohádku ke stažení najdete ZDE.

 

A kdyby se vám pohádka opravdu moc líbila a rádi byste v poslouchání pokračovali, pak si nenechte ujít i další díly s Nelinkou

   

   


1. 4. 2020Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře