Proč si koupit MERINO? | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Proč si koupit MERINO?

Proč oblečení s vlnou MERINO? Nabízejí vám všude výrobky z Merino vlny? Jsou úžasné, teplé a drahé… 
Má cenu si připlatit? Co opravdu umí. Víte to?

V prodejně OUTDOORBABY vám rádi poradíme!

Merino je spodní nejjemnější vrstva ovčí vlny, má tedy skvělou termoizolační schopnost. Hřeje, ale nepřehřívá, příroda to vymyslela dobře.

Merino dokonale pohlcuje vlhkost a nedrží ji na povrchu, ale uvnitř vlákna. Vlákno vlny je „kadeřavé“ a proto má výborné izolační vlastnosti. Je nemačkavé a elastické. Je to ekologické, přírodní vlákno Merino se při likvidaci rozloží zpět do země přirozenou cestou za několik let.

Kvalita se mění podle plemena ovcí a místa jejich chovu. Není pravda, jak si hodně lidí myslí, že Merino vlna pochází pouze z Nového Zélandu a Austrálie. Kvalitní a jemné Merino pochází třeba i z Norska.

Má přirozenou antibakteriální odolnost. Hodně outdoor nadšenců prohlašuje, že v merino prádle můžete být několik dní a nebudete zapáchat. No úplně bychom na to nespoléhali a ženy to tak myslím úplně nevidí, ale určitě vydržíte v Merino oblečení pohodě déle než v jiných materiálech. A proč? Povrch vláken Merino není bakteriím „příjemný“, je členitý a jeho složení způsobuje, že na něm bakteriím nedaří a obtížně se množí.

Vlna hoří při daleko vyšších teplotách než syntetické materiály, je tedy bezpečnější. Navíc má přirozený UV faktor /minimálně UPF 25/.

Kvalitní merino nekouše a je svými vlastnostmi velmi vhodné pro alergiky.

Pokud máme zmínit nějakou nevýhodu, tak právě proto, že Merino pojme velké množství vlhkosti, tak schne výrazně déle než syntetické materiály. A pozor na Moly. Ti Merino přímo zbožňují.

Merino je ideální u všech anaerobních sportů, kde se vyloženě silně nepotíte a potřebujete udržovat teplotu, takže např. pro sjezdové lyžování a lehkou turistika apod.

Výrobky z Merino vlny, které nabízí obchod OUTDOORBABY najdete ZDE.
A nemyslete si, že jde jen o "baby řadu", vyberete si i pro vaše starší děti až do velikostí 152, 158 a 164.

8. 10. 2019Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře