Běhej lesy jsou pro celou rodinu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Běhej lesy jsou pro celou rodinu

 

S dětmi za sportem a do přírody. Běhej lesy jsou pro celou rodinu

Běhej lesy jsou závody pro celou rodinu, nejen pro dospělé závoďáky. Nevěříte? Tak sledujte: V zázemí závodu čeká celou rodinu bohatý doprovodný program. Nejvíce si užijí hlavně děti, které si mohou zaběhat a dopřát si spoustu zábavy na čerstvém vzduchu. Pomozme děti učit lásce k přírodě a sportu už od mala!

Víte, že průměrně české děti o víkendu stráví venku jen 2 hodiny a 49 minut? A z toho jen 45 minut stráví v přírodě. Zbytek volného času věnují radši televizi a internetu. Udělejte něco pro své děti a pomozte tuhle smutnou statistiku změnit. Vezměte své špunty na Běhej lesy! Celý den můžou strávit na čerstvém vzduchu, hýbat se a ještě se dozví plno zajímavých informací o přírodě.

 

Na každém závodě Běhej lesy je dopoledne vyčleněno Dětským závodům Dr. MaxeNa malé závodníky čekají trasy po měkkém povrchu, lesních stezkách a v krásné české přírodě. Závodit mohou v pěti různých kategoriích: Benjamínci (ročníky 2013 a mladší), předžáci (2011–2012), nejmladší žáci (2009–2010), mladší žáci (2007–2008) a starší žáci (2005–2006). 

Špunti z dvou nejmladších kategorií poběží 500 metrů, větší běžci poměří síly na kilometrové trase. A pokud si na to vaše dítko troufne, může si s vámi zaběhnout i dospělácký závod, jako to zvládají Ida a Zita Grundovy - podívejte se na video, jak si závody s rodinou užívají.

 

Před každým závodem Dr.Maxe je pro děti také nachystaná rozcvička, aby se jim lépe běželo. Ve startovním balíčku malí sportovci najdou tričko a v cíli si každý vyslouží originální dřevěnou medaili. Nejrychlejší tři závodníci v každé kategorii dostanouv odměnu v podobě pěkných cen od partnerů seriálu. Děti se mohou vhozením svého lístku do osudí účastnit pozávodní tomboly o hodnotné ceny.

 

Pokud vaše děti nezávodí, i tak je určitě vezměte s sebou! O vaše prcky bude postaráno v Úschovně dětí Lesů ČR, kde vaše ratolesti pohlídají zkušené vychovatelky v den závodu od začátku registrací až do vylosování tomboly. Děti se budou věnovat aktivitám v závislosti na jejich věku. Ve stanu bude také odpočinková zóna, kde si děti budou moci po náročných závodech oddechnout.

Pro děti bude také na většině závodů k dispozici Lesní pedagogika. Lesní pedagogové VLS a LČR budou čekat na děti s výtvarnými dílnami, vědomostními soutěžemi i zábavou. Děti tak prožijí příjemný pobyt v přírodě a budou se moci nenásilnou formou dozvědět plno zajímavých informací o lese.  

V zázemí budou mít plno dalších možností, jak se zabavit. Třeba od stánku Dr.Maxe si budou moci odnést pěknou fotku na památku. A zmrzlina od Agroly jako sladká odměna za sportovní výkony? To berou i dospělí!

 

Běhej lesy jsou ideální příležitostí pro trávení volného času se svou rodinou. Na čerstvém vzduchu se můžete společně proběhnout, dopřát si zasloužený relax a užít si krásný společný den. A my ještě doporučujeme prodloužit výlet na celý víkend, v okolí našich závodů je tolik zajímavých věcí k vidění! Vedle tipů na výlety z našeho portálu sledujte také doporučení přímo od seriálu Běhej lesy.

 

Tak neváhejte a přihlaste na závody sebe i svá dítka.  Dětské závody mají také omezenou kapacitu, takže dlouhé čekání není na místě, ať dětem pak nezbydou jen oči pro pláč.

24. 4. 2019Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře