Do kin letí kouzelný slon Dumbo | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Do kin letí kouzelný slon Dumbo

O novém rodinném filmu Dumbo jsme vám již psali minulý týden ve spojení se soutěží. Na co se tedy můžete od čtvrtka 28.3.2019 v kinech těšit?

Majitel cirkusu Max Medici (Danny DeVito) povolá na pomoc bývalou cirkusovou hvězdu Holta Farriera (Colin Farrell) a jeho děti Milly (Nico Parker) a Joea (Finley Hobbins), aby se postarali o nově narozené slůně, které je všem pro smích kvůli svým obřím uším a ohrožuje tak existenci cirkusu, jenž se již tak potýká s nemalými problémy. Když ale zjistí, že Dumbo umí létat, dostává se cirkus znovu do popředí zájmu a upoutá na sebe pozornost přesvědčivého obchodníka V. A. Vandeverea, který podivuhodné slůně najme do svého nejnovějšího velkolepého zábavního podniku s názvem Dreamland. Dumbo zde stoupá k výšinám po boku okouzlující a pozoruhodné akrobatky Colette Marchantové, dokud Holt nezjistí, že pod povrchním pozlátkem Dreamlandu se ukrývají temná tajemství.

Nový snímek společnosti Disney a vizionářského režiséra Tima Burtona Dumbo rozvádí příběh oblíbeného klasického filmu, který je oslavou odlišnosti od druhých, nade vše ctí rodinné hodnoty a sny zde dávají schopnost létat.
Víc už o filmu prozrazovat nebudeme, určitě se jděte podívat a napište nám třeba na facebooku, jak se vám líbil. Na vše reakce nebo klidně i celé recenze se moc těšíme a rádi je zase předáme dál. A ještě pro pořádek, Dumbo přilétá do českých kin díky Falconu a Kamsdětmi.com je mediálním partnerem filmu.

27. 3. 2019Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře