Za zvířátky do Jalového Dvora | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Za zvířátky do Jalového Dvora

 

Děti vyslovily přání vyrazit za zvířátky a tak jsme se vydali na naši první návštěvu Ekofarmy Jalový dvůr. Ta se nachází v okrese Vyškov u obce Heršpice. Pokud patříte mezi cyklisty, doporučujeme návštěvu spojit s nějakou pěknou vyjížďkou, protože po okolí vede spousta cyklostezek. Jinak se dá až k farmě přijet autem, doporučuji však nechat auto někde opodál a k farmě si dojít pěšky, protože to může být pěkná procházka kolem Heršpického rybníka nebo Ždánickými lesy.  

           

Čeká vás stráň a ohrady plné zvířat, rybník a Hostinec u Hříbka, kde se můžete o víkendu pohodlně občerstvit. Než vyrazíte, můžete pro děti domluvit i vyjížďku na koních či jízdu kočárem, ale i další program. Samotný vstup na farmu není nijak zpoplatněn.

Co se týče dalšího zázemí pro děti, tady jsme byly trochu zklamáni, protože jsme u místa, které je vyhledávané rodinami s dětmi čekali lépe vybavené hřiště. Najdete zde dřevěný domek se skluzavkou, malinkaté pískoviště a houpačku. Na druhou stranu i to málo co tam mají si financují sami obyvatelé Jalového dvora, takže je to pochopitelné a jeli jsme tam za zvířaty že :-). Našim dětem to i tak stačilo a byly spokojení, a to je hlavní! 

                

Pokud byste se na Jalový Dvůr chtěli jet podívat, máme pro Vás tip na 6. dubna, kdy se tam koná Vítání jara. Pro děti bude připraven naučný a zároveň zábavný okruh disciplín a nejen to. :-) 

Na zpáteční cestě směr Brno jsme ještě na chvíli odbočili a zajeli si na "Londýnské" hřiště v Bedřichovicích, o kterém jsme vám říkali loni. 

           

   

                 

           

Za redakci KAMSDETMI.COM zpracovala Vendula Kolaříková 

 27. 3. 2019Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře