Lyžařské hvězdy zítřka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lyžařské hvězdy zítřka

V areálu St. Corona se děti naučí své první obloučky.

Červené tváře žhnou vzrušením ve svěžím chladném větru. Oči září pýchou a nohy po prvních nejistých krůčcích již pevně stojí v lyžích. Na úpatí hory Wechsel v části obce Unterberg ve středisku St. Corona lze dětem v každém případě vyčíst pýchu z jejich šťastných obličejů: vždyť právě zvládly své první obloučky!

V rodinné skiaréně najdou budoucí závodníci ve sjezdu, slalomu nebo skocích ideální podmínky pro své první zkušenosti na pohyblivých prkýnkách: na zasněžených mírných cvičných svazích o rozloze přes 40 000 metrů čtverečních si to děti bez obav sviští směrem dolů. A dokonce i pro cestu nahoru nabízí St. Corona „kouzelný výjezd“ v pravém slova smyslu: kouzelný pás v délce 90 metrů vyveze malé přeborníky sjezdovek letem nahoru a ani zábava tady nepřijde zkrátka: fun slope, terénní vlny a skokánky potěší budoucí lyžařské hvězdy.

 

A děti, které jsou v této zimní zážitkové školičce se sportovní školou, sáňkařskou a bobovou dráhou nebo zimním hřištěm zaneprázdněné po celý den, si samozřejmě nemusí dělat žádné starosti o své rodiče. Protože i o ty je dobře postaráno při vydatném občerstvení a posilňujících nápojích s vyhlídkou na nádherné panorama hor: na terase Wechsel Lounge si můžete při kávě vychutnávat sluníčko a veselou společnost ostatních rodičů. Tady vám pastva pro oči i žaludek poskytne tu nejlepší relaxaci.

Familienskiland im Corona Park

Unternberg 197

2880 St. Corona am Wechsel

www.familienarena.at/

www.wieneralpen.at/cs

 


 

 

19. 12. 2018Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře