Toulcův dvůr – ideální místo s vánoční atmosférou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Toulcův dvůr – ideální místo s vánoční atmosférou

Pokud chcete zažít pravou vánoční atmosféru a nepotkat davy lidí, doporučuji vám statek Toulcův dvůr. I letos pro Vás přichystali bohatý vánoční program na celý prosinec.

Nám se líbí výstava betlémů s názvem "Vánoce našich prababiček", která začíná 21.12.2018 a trvá až do 1.1.2019 v krásném prostoru barokních stájí. My jsme ji navštívili loni a musím říct, že oproti Betlémské kapli na Starém Městě, ve které se obdobná a také moc krásná výstava betlémů koná, je tato v Toulcově dvoře takřka liduprázdná. Ideální pro malé děti a maminky s kočárky.

Náš v tu dobu rok a půl starý Josífek byl nadšený. Mohl tam vesele pobíhat, vše si prohlížet, nikdo ho neokřikoval, když nad nějakým vystaveným kouskem nadšeně výskal a veškeré zázemí bylo i na tak malého návštěvníka připraveno – místo na zaparkování kočárku, toalety s přebalovacím pultem, lavičky na odložení věcí a šatna, to vše v rámci lidového vstupného. 

Navíc, některé vystavované kousky jsou opravdovým unikátem – podtext celé výstavy je „Vánoce našich prababiček“, betlémy jsou vyrobené z perníku, šustí, dřeva nebo vyšívané. K tomu je celá stáj provoněná jehličím a dalšími vánočními vůněmi.

Po výstavě se můžete projít v areálu Toulcova dvora a to zcela zdarma. K vidění je zde spousta zvířátek od slepic, přes prasátka, koně, ovce, kozy až po králíky.

Za nás říkáme, že ideálnější místo pro malé děti s rodiči, kteří nechtějí být ušlapáni davem, neexistuje :)

maminka Milada

 

12. 12. 2018Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře