Unikátní příroda blízko metra? To je Milíčov! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Unikátní příroda blízko metra? To je Milíčov!

Pokud někdo hledá alespoň na chvilku únik z rozpáleného města, měl by zamířit do Milíčova. Naše rodina tam jezdí pravidelně co týden.

Jako dopravní prostředek volíme velmi často kolo, do Milíčova totiž vedou pěkné cyklostezky protkané nádhernými vyhlídkami. A když už nejedeme na kole, jedeme autobusem nebo metrem. Tenhle skvost se nachází totiž kousek od metra Háje. První, co mě v Milíčově zaujalo, je překrásný zoo koutek s občerstvením včetně posezení a dokonce i s pískem plným erárních hraček.

Náš malý výletník ovšem vždycky nejdříve poctivě obejde všechna zvířátka – husy, kachny, ovce, králíky, prasátka, lišku a mnoho dalších... Poté se zaboří do stánku s občerstvením, kde jsou připraveni i na malé mlsné návštěvníky. Poručí si dobrou svačinku, v klidu se nabaští a vyvalí se na písek, kde si v poklidu hraje. A my rodičové či prarodičové odpočíváme s překrásným výhledem na faunu a flóru.

Navíc! Když vás tohle všechno omrzí, stačí vyjít ven a jít se projít kolem výběhů s koňmi či k nedalekým rybníkům, kde jeden vlastní velmi poetický název – Vrah. A komu by tohle všechno bylo málo, stačí se projít o pár kroků dál, kde na Vás dýchne doslova „medový větřík“. Na kraji pole kousek od městské části Kreslice se nachází jeden z největších pražských úlů, kde si můžete rovnou objednat skleničku medu.

Ano, cesta vede dál....a popravdě, kdo se rozhodne pro procházku, nebude vědět kam dřív. Přírodních scenérií, potůčků a skrytých zákoutí je tu nepřeberně. Milíčov rozhodně stojí za procházku! Nebojte se vzít si sebou piknikovou deku a jít si odpočinout někam, kde i lišky dávají dobrou noc :)

Pro Kam s dětmi Milada Kubátová

 

 

28. 8. 2018Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře