Trochu tvrďák, ale bez kalhot... Králíček Petr | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Trochu tvrďák, ale bez kalhot... Králíček Petr

Včera jsem vyrazila se svou skoro 4 letou Aničkou poprvé do kina. Vybrala jsem nový rodinný animovaný film Králíček Petr. Byla celá natěšená a svému ročnímu bráškovi Kubovi stále vyprávěla, že on tam nemůže, protože je malý a bude to tam moc křičet. :-) 

 

Nadšení ji zůstalo prvních 15 minut. Za chvíli jí bolela očička, ale na písničky tancovala a vtipům se smála. No, vydržely jsme až do konce, ale přiznám se, že pro takhle malé děti je film trochu dlouhý. Pro Aničku to byla ale velké poprvé a přiště už bude třeba u "celovečeráku" trpělivější. Určitě ale s sebou vezměte školáky, které bude film hodně bavit.


Králíček Petr je takový veselý chlupáč, který má rád kanadské žertíky. Roztomilá, chvilkami až něžná postavička, ve většině filmu, spíš ale neposeda, provokatér a huba nevymáchaná. Čekají vás ale taky roztomilá králičí trojčata - Petrovy sestřenice - Hupka, Dupka a Bambulka.

 

Písničky, které film provází, jsou opravdu chytlavé a super je, že jsou i česky dabované, takže děti textům rozumí. A rozhodně nezaostává ani český dabing, který se podle mě velmi povedl.

 

Za nás tedy rozhodně doporučujeme! Až bude film v prodeji na DVD, určitě ho koupíme a podíváme se na něj ještě jednou v klidu doma. :-)

 

Tak vzhůru za králíčkem!

 

Pro Kamsdětmi.com se na premiéru vypravila a své postřehy sepsala Petra Burgerová

 

Více info o filmu najdete ZDE

22. 3. 2018Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře