Každý náš den je Dnem na zázračné planetě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Každý náš den je Dnem na zázračné planetě

Dlouho jsem se v kině tak nebavila jako včera. Tohle není dokumentární film. Je to film rodinný, romantický, komediální, dobrodružný. Je v něm všechno. Vzbuzuje tolik emocí. Lásku, radost, strach, úzkost… V jedné minutě držíte palce malému zebřímu hříběti, aby překonalo rozbouřenou řeku a dostalo se ke své mámě, která mu fandí ze břehu, abyste se v druhé minutě smáli lenochodovi, kterého probralo z rozjímání volání samičky a nemůže ji chudák najít. 

 
Earth: Den na zázračné planetě, který uvádí Aerofilms, je jedním slovem skvělý. A nemyslete si, že to píšu, protože je náš portál mediálním partnerem filmu :-) Já moc dokumentům nehovím, ale tohle chci vidět ještě jednou. Když se podíváte na trailer, řeknete si, jojo, pěkný záběry, příjemný hlas Ivana Trojana coby vypravěče. Jenže, v tomto případě neplatí, že by trailer ukázal to, co vás ve filmu nejvíc pohltí. A to jsou ony mikropříběhy jednotlivých zvířat. Příběhy tak zázračné, jak jen příroda dokáže být. 


Troufám si tvrdit, že Ivan Trojan je třešničkou na dortu tohoto snímku…nic proti Redfordovi, ale i bez dětí klidně vyrazte na dabovanou verzi. Ale běžte raděj s dětmi, s malými, velkými, svými či cizími. Z filmu si spolu s dětmi kromě zážitku odnesete spoustu informací a určitě i otázek. 


Mimochodem, ten lenochod samičku našel, ale happyendem to neskončilo, tak se jděte kouknout proč!


Vendula Dittrichová, převzato z facebookového příspěvku ze dne 26. 10. 2017


30. 10. 2017Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře