Kam bez dětí? Za romantikou do Plumlova | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kam bez dětí? Za romantikou do Plumlova

Přišel TEN víkend. Víkend bez dětí. Pokud si občas potřebujete udělat čas pro sebe, rádi vás inspirujeme, a proto je tu další díl seriálu Kam bez dětí. My jsme s manželem vyrazili vstříc novým zážitkům, vstříc poznávání a vstříc odpočinku. Vydali jsme se do Plumlova.

Ubytování jsme si zajistili v krásném, nově zrekonstruovaném Hotelu Plumlov, který leží v těsné blízkosti plumlovské přehrady. Pokoj zde byl neskutečně prostorný, vkusně zařízený... pohádkový. Jakmile jsme se ubytovali, šli jsme se občerstvit na hotelovou terasu. Místo, kde máte plumlovskou přehradu jako na dlani. Věřím, že kdyby manžel nezavelel, že se jdeme podívat po okolí, tak tam sedím dodnes.

Pokud toužíte po romantice, pak budete nadšeni možností vypůjčit si lodičku nebo šlapadlo, a to v těsné blízkosti hotelu.

Během našeho krátkého pobytu jsme se podívali na barokní zámek Plumlov. Na prohlídku zámku si vytyčte více času. My jsme si prohlídli nejen zámek, ale i zámecké expozice a pohádkového sklepení. Přímo ze zámku jsme se krátkou procházkou dostali do Campingu Žralok. Měli jsme štěstí, protože ten den se tam zrovna konalo moravské setkání aut a motorek. Zde jsou kulturní akce docela časté, pokud budete v Plumlově, určitě se podívejte na kalendář akcí. Podél břehu přehrady najdete hotely, restaurace i penziony.

Plumlov je ideální pro rybáře, takže si určitě s sebou vezměte výbavu.

Pro nás se stal Plumlov místem, kde dobijeme baterky, odpočineme si. Místem, kam se budeme rádi vracet.

Další inspiraci můžete čerpat na webovém portále www.kudyznudy.cz nebo na www.ceskozemepribehu.cz.

 

Vendula Kovářová

24. 10. 2017Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře