Vyrazte s dětmi na výstavu Jizerské 50 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyrazte s dětmi na výstavu Jizerské 50

Na Jizerskou 50 jsme vás zvali nedávno. Vždyť před pár dny proběhla její letní varianta a do „stopy“ tohoto slavného závodu se první zářijovou sobotu vrhly kromě tisíců dospělých i téměř čtyři stovky malých sportovců.

Než budou tratě Jizerských hor posypány sněhem, na to si ještě chvilku počkáme. Přesto pro vás máme další pozvánku, která se týká Jizerské 50. U příležitosti letošního padesátého ročníku vzniklo několik desítek unikátních uměleckých děl, které máte od soboty 9. září do neděle 17. září možnost vidět v pražském Mánesu.

Téma nejslavnějšího běžkařského závodu inspirovalo například Alenu Anderlovou, Michaela Rittsteina, Davida Vávru, Jakuba Flejšara a mnoho dalších.

Vyrazte s dětmi na výstavu SKOL!!!, povídejte si s nimi o tom, že i sport může sloužit jako umělecká inspirace. Vzpomenu-li si, jak nám vloni do redakce přicházely stovky plakátů k 50. Jizerské 50, které tvořily děti z celé republiky a často i celé třídy, nemám o budoucnost naší umělecké scény obavy. Byla to krásná díla a zasloužila by si samostatnou výstavu.

Ale ani v Mánesu se malí umělci nudit rozhodně nebudou. Pro všechny děti jsou připraveny omalovánky Kamsdětmi.com s tématikou Jizerské 50. 

A až budete opouštět prostory Mánesu, nezapomeňte, že na Slovanském ostrově se nachází úžasné dětské hřiště :-)

 

Více informací zde.

 

Na výstavu vás za Kamsdětmi.com zve Vendula Dittrichová

 

7. 9. 2017Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře