Festival Barevná devítka aneb procestujte celý svět za jeden den | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Festival Barevná devítka aneb procestujte celý svět za jeden den

Hudební program, nabitý špičkami world music, tanec, gastronomie z celého světa, ale především neopakovatelná atmosféra. To všechno je Barevná devítkamultikulturní festival, který tradičně pořádá Městská část Praha 9 v parku Podviní poslední srpnovou sobotu, tentokrát tedy 26.srpna.

Atraktivní přehlídka kultur národů celého světa začíná ve 12 hodin. Vstup je zdarma.

Již potřinácté získají návštěvníci parku Podviní možnost procestovat svět za jediné odpoledne. Známější i méně známé kultury poznají pomocí hudby, tance, workshopů, stánků s rukodělnými výrobky. V neposlední řadě budou moci ochutnat jídlo a pití ze všech koutů světa. Program Barevné devítky probíhá jak na pódiu, tak v prostoru celého parku. Na tom, aby byl program opravdu pestrý a na špičkové úrovni.

Návštěvníci jistě ocení kvalitní a dostatečné zázemí. K dispozici bude kryté i posezení, dostatek čistých toalet s tekoucí vodou, ale také třeba Baby servis. Místo, kde mohou maminky v klidu a soukromí přebalit nebo nakojit nejmenší festivalové návštěvníky.

Tým Kam s dětmi vás bude fotit a posílat blízkým pohlednice, přímo z akce, a to díky aplikaci České poště - Pohlednice Online.

Přijďte si tuto jedinečnou službu vyzkoušet, a to zcela zdarma. Naše hostesky vás vyfotí a fotku rovnou pošlou babičce nebo přátelům, kteří ji najdou během pár dní ve své schránce. Pohledy mají totiž pořád své kouzlo a až pošlete svým blízkým rodinnou fotku z Barevné devítky, budou mít stoprocentně velikou radost.

Více o programu najdete na www.barevnadevitka.cz23. 8. 2017Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře