TIP KAM S DĚTMI: „Hravý ALIGÁTOR“ pro vaše děti | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

TIP KAM S DĚTMI: „Hravý ALIGÁTOR“ pro vaše děti

Novinka „Hravý ALIGÁTOR“ pro vaše děti

Buďte se svými dětmi rychle a jednoduše ve spojení!

Svým menším dětem určitě uděláte radost speciální předplacenou sadou s jednoduchým a hravým telefonem Aligator A500i Junior, na kterém najdete SOS tlačítko pro přivolání pomoci a především rychlé volby Máma a Táta, takže je vhodný i pro prvňáčky na jejich první cesty bez doprovodu rodičů.

ALIGATOR A500i Junior je odpovědí na časté poptávky rodičů čerstvých školáků, tedy dětí ve věku 6-8 let. Tito rodiče často poptávají jednoduchý a hravý telefon se základními funkcemi, neboť se děti  v této fázi teprve začínají učit číst a psát. Poptávka po "vychytaných" mobilech u dětí nastává až později, tedy od třetí až čtvrté třídy. 

SOS
Nejzajímavější funkcí telefonu je nápadné červené tlačítko SOS  na zadní straně telefonu. Po jeho posunutí do aktivní polohy se doslova zalarmuje "osobní záchranný systém", začnou se vytáčet postupně až čtyři předdefinovaná telefonní čísla a automaticky se odešle SMS se žádostí o zavolání zpět. Zároveň se aktivuje hlasitý odposlech. Tlačítko je posuvné, takže nehrozí nechtěné stisknutí a tento systém se také lépe osvědčil z toho důvodu, že při posunutí tlačítka je již zcela jasné, že došlo k aktivaci bezpečnostní funkce. 


Cena sady je jen 1495 Kč a kromě telefonu a obrázkového návodu obsahuje i O2 kartu s kreditem 50 Kč a s výhodou, díky které, při dobití kreditu alespoň 300 Kč, volají vaše děti následující 4 týdny kdykoliv a do všech sítí jen za 1,90 Kč. Tuto výhodu mohou získat až 3x po sobě. Sadu můžete koupit na vybraných pobočkách České pošty.

Pro děti jsou k sadě připraveny i dárečky v podobě samolepky, samolepících krystalků a přívěšku.
 

30. 5. 2011Přidat komentář

Vaše jméno:
Předmět:

> Komentáře